GRAMY DLA CZARKA!

MOSKWA , CHICHA i TOMZET & OSB w ostatni piątek czerwca zagrają spontanicznie zorganizowany koncert dla Czarka Raczyńskiego.

26.06 salę kameralną amfiteatru wypełnią dźwięki hip-hopu , rockowej energii i punkowego pazura w słusznym celu!

gramy dla czarka
ToMZeT to artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

CHICHA ostródzko-olsztyński zespół przyjemnego postrzegania rzeczywistości. Gitarowa ekspresja + solidnie masująca sekcja w połączeniu z dobrymi tekstami podlana sosem chicha ….. warto posmakować.

MOSKWA zespół historia, legenda, weteran … Punk rockowi wojownicy od lat podążający swoja ścieżką. Nikt nie gra punkrocka tak jak MOSKWA zadziorne riffy gitarowe w połączeniu z  charakterystycznym wokalem Gumy tworzy solidną wybuchowa mieszankę. Ponad 30 lat na scenie!

GRAMY DLA CZARKA!
26.06 sala kameralna amfiteatru w Ostródzie wstęp 10pln dochód z koncertu zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji Cezarego Raczyńskiego.

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes