Ost-Rock UndergroundFest VII edycja

2 listopada już po raz 7 odbędzie się Ost-Rock UndergroundFest w Ostródzie. W tym roku dzięki uprzejmości CK impreza lokalizuję się w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru. Jak co roku będą goście oraz konkurs młodych formacji. Organizatorzy kładąc główny nacisk na wspomniany konkurs dają szansę zagrania u boku utytułowanych starszych kolegów a dodatkowo honorują każdy zespół nagrodą ufundowaną przez Burmistrza Miasta Ostróda.

To publiczność wybiera swojego faworyta a konkurs traktowany jest na luzie i spontanie. Gośćmi tegorocznej edycji będą FARBEN LEHRE to kawał historii polskiej muzyki punk’n’rollowej grają od 1986 roku wydali 10 płyt studyjnych, koncertówkę, 3 kompilacje, 2 płyty dvd  zagrali na największych festiwalach w kraju i zagranicą u boku EXPLOITED, DIE TOTEN HOSEN, G.B.H, VIBRATORS, UK SUBS, OI POLLOI i innych. Na koncercie w Ostródzie zagrają materiał ze swej ostatniej płyty „Achtung 2012”. Drugim gościem będzie najlepszy europejski tribute band The Misfits a mianowicie 666 ANIOŁÓW reaktywowany w 2013. A na dokładkę OLD FASHIONED muzycy Schizmy, In Spite Of, The Cuffs robiący piekielnie dobrego old time hardcora i mający już na koncie występy min. z BAD RELIGION! W konkursie zagrają ELEPHANT MEMORY z Ornety, KWATERA C2 z Trzcianki oraz SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD z Elbląga.
Startujemy o godzinie 19.00 będzie mnóstwo dobrej undergroundowej muzyki
NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ!
Bilety w cenie 25zł w przedsprzedaży do nabycia w (sklepie muzycznym Grześ w Ostródzie oraz w rezerwacji mailowej g.art@poczta.onet.pl w tytule OSTROCK) w dniu imprezy bilety w cenie 35zł.

event na FB: https://www.facebook.com/events/418864064887684/

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes