koncert „Ostroda 2012”

Legendarny twórca elektro-tango, dwukrotnie nominowany do Grammy Awards w kategorii muzyki latynoamerykańskiej, Carlos Libedinsky z zespołem Narcotango wystąpi 15 lipca 2011 w Ostródzie.
Publiczność obejrzy także występy Macieja Maleńczuka z grupą Psychodancing oraz Brodkę – zdobywczynię trzech tegorocznych „Fryderyków”.

Koncert Libedinskyego z Narcotango będzie jedynym tego typu występem w Polsce podczas europejskiego tournee grupy promującej najnowszy album „Limanueva”. Będzie to niepowtarzalna okazja zobaczenia repertuaru zespołu, który w USA i Ameryce Południowej sprzedaje setki tysięcy płyt. Nurt stworzony przez Carlosa Libedinskyego jest szczególnie popularny w za Atlantykiem, znalazł jednak naśladowców w Europie – najbardziej znanym jest francuska formacja Gothan Project.
Electro-tango łączy tradycyjne argentyńskie tango z wplatanymi elementami muzyki elektronicznej. Pozwala zarazem ruszyć do tańca, jak i zrelaksować się przy nasyconych emocjami rytmami.

Na koncercie pojawią się także po raz pierwszy w Ostródzie Brodka i Maciej Maleńczuk. Polska artystka rok 2011 może już zaliczyć do najbardziej udanych w jej karierze. Za niezwykle energetyczny album „Granda” została uhonorowana trzema „Fryderykami”. Maleńczuka zobaczymy natomiast w towarzystwie grupy Psychodancing – to zapewne będzie niezwykle żywiołowy występ.
Gwiazdom towarzyszyć będzie ostródzki zespół Pink Roses

Koncert odbędzie się w ostródzkich Białych Koszarach.
Wstęp od godz. 17:00
Impreza organizowana jest w ramach projektu Ostróda2012, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Więcej o artystach:
– www.carloslibedinsky.com
– www.monikabrodka.com
– www.malenczuk.art.pl
– www.myspace.com/musickpinkroses

Bilety 20zł /30zł
w przedsprzedaży do nabycia:
Sklep Muzyczny Grześ ul.Czarnieckiego 9A
Informacja Turystyczna Pl.1000-lecia 1A

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes