Ostrodzka Scena Coolturalna vol.1

8 czerwca w Tawernie uZdzicha odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Ostródzka Scena Coolturalna na której zaprezentuje się 5 zespołów z rodzimej sceny muzycznej.

Jako pierwszy na scenie zamontuje się zespół NOXX (20.00-20:45) powstał w 2010 roku w Ostródzie. Skład grupy tworzy czterech młodych,  utalentowanych muzyków. Ich twórczość oscyluje wokół szeroko pojętego rocka i metalu, z wieloma wpływami – od Foo Fighters przez While She Sleeps czy Asking Alexandrię. Na swoim koncie mają zwycięstwa na festiwalach w Polsce, kilkadziesiąt niezależnych koncertów oraz doświadczenie studyjne, którego owocem jest najnowsze EP, piosenki „Lost in the crowd” oraz ,,Upadli”.
http://www.facebook.com/noxxband
noxx
Jako drudzy zagrają chłopaki z RESHAPE (21.00-21.45)  rozpoczeli działalność w październiku 2012 roku. Praca biegnie w szybkim tempie, na koncie mają już kilka koncertów, singiel „Lights”, a w planach nagranie kolejnych utworów by w końcu utworzyć z nich EP „LIGHTS”. Energiczne breakdowny i śpiewne refreny – to charakteryzuje Reshape.
http://www.facebook.com/ReshapeOfficial
reshape
Kolejnym zespołem tego wieczoru będzie FETO IN FETUS, grający grinding death metal to zespół wywodzący się z trzech warmińsko-mazurskich miast (Ostróda/Morąg/Orneta).
Początki grupy sięgają sierpnia 2004.
..Zespół uczestniczył w dwóch tribute albumach „The Darkside Of The Blues – Danzig” oraz „Tribute To Grossmember – MEMORY OF JERZY RÓZIEWICZ(1975-2002)”.
Debiut „Far From The Truth” miał premierę w lipcu 2008, wydany został przez REDRUM666.
W 2010 roku ukazał się również 3 Way Split “The Strange Case Of The Missing Corpse” wydane przez niemiecką Angel Aids Records.
Na splicie obok Feto In Fetus można usłyszeć dwie polskie grindcorowe grupy: Norylsk oraz Fulcrum.
W 2012 polska BlackTeamMedia wydała EP „Mortuary” jako mini CD, limitowaną do 100 sztuk.
Nowy album w 2013…
http://www.fetoinfetus.pl/
http://www.facebook.com/FetoInFetus
fif
Scenę pomiędzy (22.45-23.45) opanuje CHICHA zespół przyjemnego postrzegania rzeczywistości, czyli ostrego, bezkompromisowego rock & punkrolla. Rytmicznie, gitarowy, płyn ustrojowy
Krew z krwi, skóry z kury, myśli zmyśli z ust do ust.
http://www.chicha.band.pl
http://www.facebook.com/chichaband
CHICHA
Pierwszą odsłonę Ostródzkiej Sceny Coolturalnej zamknie koncert reaktywowanej w styczniu tego roku po blisko 10 latach grupy JOHNNY TOMALA (0.00-1.00) swoją muzykę określają jako TRANZMUSSSSSIC, TRANZATLANTIC, PSYCHODELIC PUNK ROMANTIC, HEAVY METAL UND JAZZ ANSAMBLE.
http://www.facebook.com/JohnnyTomalaband
jt

Wstęp od godziny 19.00 bilety w przedsprzedaży (14pln) dostępne w Tawernie uZdzicha oraz rezerwacji mailowej oscoolturalna@gmail.com w tytule „OSC”  podajemy imię i nazwisko oraz ilość biletów – w dniu koncertu (20pln).

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes