Sztywny Pal Azji & …

2 marca zapraszamy do Tawerny uZdzicha na koncert zespołu Sztywny Pal Azji. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 20:00 a rozgrzewać publiczność przed Szpalem będą dziewczyny z CUKEROS z Morąga oraz ostródzka formacja RESHAPE.

Zespół Sztywny Pal Azji promuje swoją najnowszą płytę Fiss Pink (od maja w sklepach). Płytę w rozgłośniach radiowych i tv promowały single „Na moim lustrze”, „Fiss Pink” i „Spunek”. To ósma studyjna płyta w historii zespołu, swym klimatem nawiązująca do pierwszych jego płyt. W czerwcowym numerze pisma „Teraz Rock” ukazała się recenzja płyty: http://terazrock.pl/albumy/czytaj/sztywny-pal-Fiss-Pink.html Fani wybierający się na koncert nie będą zawiedzeni. Poza piosenkami z nowej płyty nie braknie oczywiście wielkich przebojów zespołu, na stałe wpisanych w kanon polskiego rocka. ,
Obecny skład zespołu: Jarosław Kisiński, Zbigniew Ciaputa, Bartek Szymoniak, Wojciech Wołyniak i Krystian Różycki.


Bilety do nabycia w sklepie muzycznym Grześ w Ostródzie przy ul. Czarnieckiego 9A oraz w rezerwacji mailowej g.art@poczta.onet.pl w tytule Szpal w cenie 20 zł. W dniu koncertu 30zł.

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes