Tribute to MOSKWA !!!

W tym roku mija 28lat od powołania do życia łódzkiej formacji MOSKWA. Z okazji tego wydarzenia zespół zamierza wydać płytę „Tribute to MOSKWA”, na której znalazłyby się wybrane przez zespół utwory w wykonaniu innych artystów. Solenizant umieści na płycie również swój/oje premierowe nagrania! Planowane wydanie płyty przewidziane jest na wrzesień 2011 a jej premiera przypieczętowana zostanie koncertem promocyjnym z udziałem zespołów biorących udział w jej nagraniu.

Zespoły zainteresowane udziałem w tym niewątpliwie ważnym wydarzeniu muzycznym proszone są o wybranie maksymalnie 2 utworów i zgłoszenie tego faktu drogą mailową na adres tribute.moskwa@gmail.com (utwory przyjmują status zarezerwowane) oraz określenie terminu dostarczenia gotowego utworu/ów, który nie powinien przekroczyć daty 31.08.2011. Wybrane utwory zespoły nagrywają na własny koszt otrzymują natomiast własne egzemplarze autorskie gotowego produktu. Informacje na temat zarezerwowanych utworów na bieżąco będzie można sprawdzić na stronie zespołu www.moskwa.band.pl .
Lista utworów do wyboru:
1.Nigdy
2.Samobojstwa
3.Co dzień
4.Stan i walcz
5.Problem
6.Decyduj sam/Anarchia/
7.Pokolenie małp
8.Tam gdzie jasno
9.Ja wiem Ty wiesz
10.Powietrza
11.5 minut na dnie
12.Swiatlo atomowe
13.Wasze ja
14.Słysze
15 .Ja
16.Pieklo na ziemi
17.Slowo
18.Na wasz kolorowy
19.Nie starczy sil
20.Propaganda
Jeśli zespól chciałby nagrać i przesłać utwór Moskwy spoza listy, to również jest to możliwe, wtedy wybierzemy najlepsze zestawienie utworów i wersji.

Załoga M.

© 2021 G@rt | ScrollMe by AccessPress Themes