WIELKA MAJOWKA

3830.04 – 1.05.2010 WIELKA MAJÓWKA – Ostróda
Maleo Reggae Rockers, Armia, Moskwa, Jamal, Alians, Dubska, Triquetra i Positive wystąpią 30 kwietnia i 1 maja w Ostródzie.

Tytuł imprezy nawiązuje do kultowego polskiego filmu „Wielka majówka”, w którym znakomite przeboje w stylu rock i reggae zaprezentował Maanam.  Zamierzeniem organizatorów jest wywołanie pogodnej, pozytywnej, podobnej do tej z filmu, atmosfery na koncertach i w całym mieście Ostróda. Koncertom towarzyszy bowiem cały szereg innych imprez (m.in. zlot motocykli, festiwal kuglarski, street art).

30.04.2010 r
MALEO REGGAE ROCKERS
JAMAL
DUBSKA
POSITIVE
PANCZEN SELECTA

1.05.2010 r
ARMIA
MOSKWA
ALIANS
TRIQUETRA

5430.04.2011 WIELKA MAJÓWKA – Ostróda

DEZERTER, PAPRIKA KORPS, POSITIVE, THE CUFFS oraz KABOOM! i Applemint wystąpią 30 kwietnia w Ostródzie. Będzie to kolejna impreza z cyklu WIELKA MAJÓWKA. Na dziedzińcu ostródzkiego zamku od godziny 17.00 rozbrzmieją dźwięki muzyki z gatunków  reggae, rock’n’roll, punk rock … wszystkie zespoły za nie odpowiedzialne niewątpliwie zasługują na uwagę, zatem zapraszamy w ostatnią sobotę kwietnia do Ostródy – będzie się działo!

30.04.2011
DEZERTER
PAPRIKA KORPS
POSITIVE
THE CUFFS
KABOOM!
APPLEMINT

624-5.05 WIELKA MAJÓWKA – Ostróda
Legendarna TZN XENNA czadowa PABIEDA kultowa JAFIA NAMUEL rozrywkowa ŁYDKA GRUBASA transowy BONGOSTAN zjawiskowa PAMPELUNA zmysłowy PINK ROSES oraz dynamiczny ZGON wystąpią 4 i 5 maja w Ostródzie. Będzie to niewątpliwie wielkie niezapomniane, dwudniowe święto muzyczne. Na dziedzińcu ostródzkiego zamku w ciągu dwóch dni zaprezentują się niezwykle interesujące zespoły z czołówki  polskiej sceny rockowej. Koncertom towarzyszył będzie cały szereg innych imprez (m.in. Roots & Culture Open Air Session na molo i U Zdzicha).

4.05.2012 piątek
JAFIA NAMUEL – http://www.jafianamuel.pl/
ŁYDKA GRUBASA – http://www.lydkagrubasa.pl/blog
BONGOSTAN – http://www.myspace.com/positivemusicpromotion
PINK ROSES – http://www.myspace.com/musickpinkroses

5.05.2012 sobota
TZN XENNA – http://www.facebook.com/tznxennaoi
PABIEDA – http://www.facebook.com/Pabieda
PAMPELUNA – http://www.myspace.com/pampeluna
ZGON – http://www.zgon.com.pl/

© 2023 G@rt | WordPress Theme : ScrollMe